Nakielska Aplikacja Mobilna

Plakat

Miasto i Gmina Nakło nad Notecią przedstawia Nakielską Aplikację Mobilną. Narzędzie IT, za pomocą którego Mieszkańcy będą mogli komunikować się z samorządem, a tym samym współuczestniczyć oraz współdecydować o ważnych obszarach rozwoju Nakła.

W zasięgu Twojego smartfona są następujące rozwiązania i funkcje:

Powiadomienia

Błyskawiczna komunikacja z naszymi mieszkańcami, to jeden z powodów powstania Nakielskiej Aplikacji Mobilnej. Dzięki funkcji powiadomień będziesz informowany o alertach pogodowych, zagrożeniach, awariach, bądź innych informacjach i komunikatach ważnych dla nakielskiej społeczności.

Dodaj zgłoszenie

Napotkałeś problem? Zrób zdjęcie, wskaż miejsce na mapie, dodaj krótki opis i zostaw to NAM!

Moje zgłoszenia

W zakładce moje zgłoszenia możesz sprawdzić aktualny status Twojego zgłoszenia. System umożliwia komunikację dwustronną z naszym pracownikiem. Dlatego też, jeśli będziemy mieli dodatkowe pytania, napiszemy do Ciebie. Pamiętaj również, że w sytuacjach awaryjnych, zagrażających zdrowiu i życiu kiedy wymagana jest natychmiastowa reakcja należy skorzystać z pomocy służb dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Zagrożenia z okolicy

Sprawdź na mapie zgłoszenia przesłane przez innych użytkowników NAM. Jeśli któreś z nich chcesz poprzeć to koniecznie daj nam znać oddając swój głos.

Wydarzenia

Żadne z organizowanych przez nas wydarzeń już Cię nie ominie. Dzięki modułowi wydarzeń,  dostępnego z poziomu głównego menu, sprawdzisz, co ciekawego dzieje się w naszej gminie. To oferta przygotowana przez m.in.: Nakielski Ośrodek Kultury, Nakielski Sport, Muzeum Ziemi Krajeńskiej oraz Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Nakle nad Notecią.

Korzystaj z dostępnych filtrów, by wyświetlić tylko te wydarzenia, które Cię interesują. Wybierz konkretne wydarzenie z listy i dowiedz się więcej na jego temat. Oznacz gwiazdką tę propozycję, która Ci się spodobała – możesz je dodać do kalendarza w smartfonie i ustawić przypomnienie.

Ochrona środowiska

W tym module sprawdzisz najbliższy termin odbioru odpadów komunalnych. Wystarczy, że podasz miejscowość, ulicę oraz typ zabudowy, aby mieć odpowiedni harmonogram zawsze przy sobie. Już nigdy nie zapomnisz kiedy wystawić odpady przed posesję. Dzięki integracji modułu z kalendarzem Twojego smartfona masz możliwość ustawienia przypomnienia z podziałem na daną frakcję.

Konsultacje społeczne

Dzięki temu modułowi w łatwy sposób wyślemy do Ciebie zapytanie po to, by móc poznać Twoją opinię na temat sprawy dotyczącej miasta i gminy Nakło nad Notecią. Dzięki aplikacji szybciej poznamy Twoje zdanie, które jest dla nas ważne.

Aktualności

Bądź na bieżąco, kliknij w aktualności z menu dolnego, aby zobaczyć najświeższe informacje dotyczące naszego miasta i gminy.

Zainteresowany? Dołącz do nas już dziś pobierając Nakielską Aplikację Mobilną!

Nakielska Aplikacja Mobilna jest w pełni bezpłatna i dostępna w sklepach Google Play (system Android) i App Store (system iOS) oraz AppGallery (urządzenia Huawei). Chcesz ją pobrać? Zeskanuj właściwy QR kod lub wpisz w sklepie „Nakielska Aplikacja Mobilna”, a następnie zainstaluj. By w pełni korzystać z wszystkich funkcji aplikacji po jej instalacji i uruchomieniu na smartfonie niezbędna jest rejestracja użytkownika.

Pobierz aplikację:

UWAGI DLA KORZYSTAJĄCYCH Z NAKIELSKIEJ APLIKACJI MOBILNEJ:

  1. Uruchomienie Nakielskiej Aplikacji Mobilnej jest zadaniem pilotażowym w ramach programu Human Smart City.
  2. Aplikacja nie zastępuje numeru alarmowego 112. Skorzystanie z aplikacji nie zwalnia Cię z obowiązku powiadomienia odpowiednich służb w przypadku konieczności udzielenia pomocy poszkodowanym w wypadku itp.
  3. Jeśli wysyłasz zgłoszenie za pośrednictwem aplikacji, pamiętaj że musi ono dotyczyć terenu należącego do miasta lub gminy. W innym wypadku sprawa będzie natychmiast zamykana.
  4. Aplikacja ma służyć do naprawy istniejącej infrastruktury. Chcesz wnioskować o nowe przejście dla pieszych lub podjazd dla niepełnosprawnych? Musisz skorzystać z właściwego trybu zgłaszania wniosków. Nakielska Aplikacja Mobilna w tym nie pomoże.
  5. Aplikacja nie służy do uzyskiwania informacji publicznej na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. W tym celu musisz również skorzystać z odpowiedniego wniosku lub platformy ePUAP.
  6. Korzystając z aplikacji akceptujesz regulamin, RODO oraz Politykę Prywatności, z którymi możesz się zapoznać w module Informacje.

Bądź z NAMi w kontakcie!

Zadanie realizowane w ramach projektu Human Smart City o nazwie "Zintegrowane działania partycypacyjne realizowane przy użyciu nowych technologii na rzecz redukcji emisji komunikacyjnej w Nakle nad Notecią”. Projekt współfinansowany jest z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020; Priorytet 3. Potencjał beneficjentów funduszy europejskich; Działanie 3.1 Skuteczni beneficjenci.