Dopisz się do bazy przedsiębiorców

Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią na  prośbę Biura Promocji Gospodarczej i Inwestycyjnej Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przekazuje informacje dla przedsiębiorców z terenu gminy Nakło nad Notecią.

W związku z aktualizacją bazy firm zarejestrowanych i działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie https://gospodarka.kujawsko-pomorskie.pl/ (na dole strony) prowadzonej przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego.

Przedsiębiorstwa, które dopiszą się do bazy będą otrzymywać informacje o aktualnych ofertach dla MŚP ze strony Samorządu Województwa – m.in. nabory na zagraniczne misje gospodarcze, zaproszenia do udziału w giełdach kooperacyjnych z udziałem firm przyjeżdżających z innych krajów oraz do udziału w międzynarodowych targach organizowanych na terenie całego świata (zapewnimy finansowanie udziału firm w wydarzeniach), informacje o uruchamianym systemie akredytacji usług dla MŚP oraz dostępnych bonach na te usługi, zaproszenia na konferencje, szkolenia i targi organizowane przez Urząd i Spółki podległe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do eksploracji i śledzenia naszej nowej strony, która spina działania instytucji Samorządu Województwa działających na rzecz biznesu, ich działalności i wszelkich form wsparcia Państwa rozwoju.