Wycieczka śladami bohaterów książki A.Sergott pt. "Piekielna Czwórka"

Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce Wycieczka śladami bohaterów książki  p. Anny Sergott pt. "Piekielna czwórka". Organizatorami wydarzenia są Samorząd Mieszkańców nr 11 z Nakle nad Notecią oraz Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią. Wycieczka odbędzie się 27 lipca 2024 r. Zbiórka na ul. Pocztowej 14 (muzeum) o godz. 9:00.

W programie wycieczki:

  • Nakielski Rynek
  • Byszewo - sanktuarium NMP Królowej Krainy, krótki pobyt nad św. Jeziorem, poczęstunek,
  • Koronowo - Bazylika NMP , Diabelski Młyn, Rynek Koronowski, Synagoga i kościół św. Andrzeja, a także najwyższy w Europie wiadukt kolejki wąskotorowej,
  • Pieczyska - czas wolny na indywidualne zwiedzanie,
  • Powrót do Nakła ok. godz. 18:00.

Ilość miejsc ograniczona. Koszt wycieczki wynosi 40,00 zł od osoby. W gratisie poczęstunek, na czas wycieczki udostępnione zostaną słuchawki Tour Guide. Zapisy i wpłaty w sali NOK poniedziałek 3 czerwca oraz 8 lipca 2024 r. od godz. 14:30 do 15:30. Informacji udziela Ewa Haberska przewodnicząca SM 11 w Nakle nad Notecią tel. 887 108 595.