Zielone Nakło

Urząd Miast i Gminy w Nakle nad Notecią, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w edukacyjnym wydarzeniu plenerowym pn. „Zielone Nakło”, które odbędzie się dnia 19 czerwca 2024 r. w godzinach 9-14, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II, ul.  Kcyńska 6a, w Paterku. Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W programie m.in. pogadanki, quizy, wykonanie sadzonek w doniczkach. Podczas festynu gościć będziemy przedstawicieli Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią, Nadleśnictwa Szubin, Wód Polskich, Pszczelarzy Nakielskich, którzy również przedstawią interesujące tematy z  zakresu ochrony środowiska. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie. 

Proszę o zgłoszenie chęci udziału oraz przewidywanej liczby uczestników do dnia 17 czerwca 2024 r. na adres: wks@umig.naklo.pl
Informacja ta jest niezbędna w celach organizacyjnych (przygotowania materiałów edukacyjnych).

Edukacyjne wydarzenie plenerowe pn. „Zielone Nakło” dofinansowane  w ramach Regionalnego Programu Priorytetowego Edukacja Ekologiczna 2024 z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.